Hallgatóink vizsgakoncerttel zárták a közös munkával teli évet.
Egy egész tanévnyi tanulás, elmélyülés és gyakorlás csúcsosodott ki ezen az estén. Büszkék vagyunk hallgatóinkra és arra a zenei útra, amelyet együtt jártunk be – köszönjük a PTE Művészeti Kar -nak a folyamatos együttműködést és támogatást, amely ezt a tanévet is lehetővé tette, valamint a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskolának a rendezvény megszervezését. ![]()
Köszönjük mindenkinek, aki ott volt, és részese volt ennek az estének! 

HU
EN
